Skup zboża – wielkopolskie

Firma Skład Zbóż-Pawłowski to jeden z liderów branży rolniczej w powiecie kolskim. Prowadzimy całoroczny skup zboża paszowego i konsumpcyjnego, rzepaku oraz kukurydzy w Wielkopolsce. Jesteśmy sprawdzonym i wiarygodnym partnerem handlowym, gwarantującym konkurencyjne ceny, a także szybki oraz wygodny odbiór towaru. Posiadamy własną, nowoczesną bazę magazynową o łącznej pojemności sięgającej około 10 tysięcy ton, w której prowadzimy profesjonalny skup płodów rolnych, dokonując rzetelnych i dokładnych analiz laboratoryjnych. Handel zbożem prowadzimy nie tylko w naszych magazynach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy także skup surowców z transportem własnym z gospodarstw. Wieloletnie doświadczenie w branży, nieustanne podnoszenie kwalifikacji i znajomość rynku rolnego sprawiają, że wciąż poszerzamy obszary naszej działalności, szczególną wagę przywiązując do jakości wprowadzanych do obrotu zbóż oraz innych skupowanych przez naszą firmę surowców.

Skup żyta Koło

Zapewniamy stały skup zboża w województwie wielkopolskim, nie tylko w sezonie żniwnym, ale także w ciągu całego roku. Kupujemy żyto paszowe i konsumpcyjne, pszenżyto, a także inne płody rolne: owies czy jęczmień paszowy. Dzięki wieloletniej obecności na rynku jesteśmy w stanie zaoferować bardzo korzystne ceny i atrakcyjne warunki współpracy.

Skup pszenicy Koło

Oferujemy także skup pszenicy paszowej i konsumpcyjnej. Cenimy sobie stałą współpracę i możliwość zawierania długoterminowych umów skupu płodów rolnych. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować konkurencyjne na rynku ceny, szybkie odbiory plonów z gospodarstw, a także pewne terminy płatności.

Skup kukurydzy Koło

Prowadzimy skup kukurydzy – zdecydowanego lidera w wydajności plonu. Kupujemy zarówno suchą, jak i mokrą kukurydzę, za każdym razem dokładając wszelkich starań, aby transakcja przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Oferowane przez naszą firmę warunki oraz terminowość dokonywanych płatności są dla klientów gwarancją bezpieczeństwa transakcji oraz uczciwej współpracy.

Skup rzepaku Koło

Wychodząc naprzeciw potrzebom producentów rolnych w zakresie możliwości sprzedaży rzepaku, prowadzimy jego skup. Zapewniamy stałą i całoroczną współpracę z producentami, oferując elastyczne oraz bardzo atrakcyjne warunki. Prowadzimy skup rzepaku ozimego i jarego.

Skład Zbóż-Pawłowski – całoroczny skup zboża, rzepaku i kukurydzy

Jesteśmy stabilnym i rzetelnym partnerem handlowym dla producentów zbóż. Kluczowym obszarem naszej działalności jest całoroczny skup zboża, kukurydzy i rzepaku na terenie województwa wielkopolskiego. Bardzo dużą wagę przykładamy do parametrów jakościowych wybieranego przez nas surowca. Zależy nam na tym, aby pozyskiwać zboża, które spełniają pod tym względem wysokie standardy. Prowadzimy skup zboża, kukurydzy i rzepaku we własnych magazynach, ale oferujemy również możliwość odbioru surowca własnym transportem, także z pola. Zapewniamy korzystne ceny, elastyczne warunki współpracy oraz terminowe płatności. W celu ustalenia wszelkich szczegółów, zapraszamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy z Naszą Firmą!

Wspieramy i doceniamy pracę małych przedsiębiorstw rolnych!

 

Kontakt:

Biuro:
Tel. 63/2739-479
e-mail: sklad.zboz@op.pl